| User | raska-vilem |
| Upload Date | March 14 2026 10:19 AM |
| Views | 7 |
| System Information | |
|---|---|
| Operating System | Android 16 |
| Model | Google Pixel 9 Pro XL |
| Model ID | Google Pixel 9 Pro XL |
| Motherboard | komodo |
| Governor | sched_pixel |
| CPU Information | |
|---|---|
| Name | ARM ARMv8 |
| Topology | 1 Processor, 8 Cores |
| Identifier | ARM implementer 65 architecture 8 variant 0 part 3458 revision 1 |
| Base Frequency | 1.95 GHz |
| Cluster 1 | 4 Cores @ 1.95 GHz |
| Cluster 2 | 3 Cores @ 2.60 GHz |
| Cluster 3 | 1 Core @ 3.10 GHz |
| Instruction Sets | neon aes sha1 sha2 neon-fp16 neon-dotprod sve i8mm |
| Memory Information | |
|---|---|
| Size | 15.22 GB |
| Single-Core Score | 1916 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
1679
241.1 MB/sec |
|
|
Navigation
|
1647
9.93 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
2213
45.3 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
2216
51.1 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
1847
25.1 images/sec |
|
|
Clang
|
2518
12.4 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1837
147.1 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
1931
59.8 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
2097
62.7 images/sec |
|
|
Background Blur
|
1700
7.03 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
2210
68.8 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
1615
124.1 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
1901
55.8 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
1829
18.1 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
1415
1.37 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
2064
65.3 Kpixels/sec |
| Multi-Core Score | 4442 | |
|---|---|---|
|
File Compression
|
2940
422.2 MB/sec |
|
|
Navigation
|
4774
28.8 routes/sec |
|
|
HTML5 Browser
|
6516
133.4 pages/sec |
|
|
PDF Renderer
|
6383
147.2 Mpixels/sec |
|
|
Photo Library
|
5230
71.0 images/sec |
|
|
Clang
|
6703
33.0 Klines/sec |
|
|
Text Processing
|
1628
130.4 pages/sec |
|
|
Asset Compression
|
5988
185.5 MB/sec |
|
|
Object Detection
|
3747
112.1 images/sec |
|
|
Background Blur
|
3695
15.3 images/sec |
|
|
Horizon Detection
|
5976
186.0 Mpixels/sec |
|
|
Object Remover
|
3268
251.3 Mpixels/sec |
|
|
HDR
|
4205
123.4 Mpixels/sec |
|
|
Photo Filter
|
4172
41.4 images/sec |
|
|
Ray Tracer
|
4599
4.45 Mpixels/sec |
|
|
Structure from Motion
|
5034
159.4 Kpixels/sec |